Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.03.2020 11:15
Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX na zwiastunach
284V

Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX z nowymi zwiastunami. Twórcy świętują premierę

Z okazji wczorajszej premiery w sieci pojawiły się dwa nowe zwiastuny prezentujące to, co czeka nas w najnowszej grze z niezwykle kultowego uniwersum Pokemon. 

Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX to tytuł, na który fani Pokemonów wyczekiwali najbardziej, jeśli spojrzymy na premiery pierwszego kwartału bieżącego roku. Produkcja ma być odnowieniem tytułu, który debiutował 15 lat temu na konsolę Nintendo DS. 

I wiele wskazuje na to, że oczekiwania zostały wynagrodzone. Pierwsze oceny ujawniają, że fani są bardzo zadowoleni z tego, w jakim kierunku poszły prace Nintendo. Gra wygląda świetnie i zachwyca nie tylko oprawą wizualną, ale także dźwiękową. 

W Internecie pojawiły się właśnie dwa zupełnie nowe materiały z gry- jeden skupiający się na historii przedstawionej w projekcie, a drugi pokazujący sporo elementów z rozgrywki. Mają one na celu przypomnieć graczom o premierze i zachęcić kolejnych potencjalnych fanów, aby zainteresowali się produkcją. Trzeba przyznać, że robią to bardzo dobrze. Oba zwiastuny zdecydowanie podkreślają największe zalety produkcji. 

W Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX można grać od wczoraj i wyłącznie za pośrednictwem konsoli Nintendo Switch! 

Inne informacje z tego uniwersum:

Źródło: YouTube

Tagi: Nintendo Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX Spike Chunsoft