Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.03.2020 18:40
The Legend of Zelda: Breath of the Wild pokonane bez chodzenia
1410V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Gracz ukończył grę bez... standardowego chodzenia

W świetnej grze o przygodach Linka jest sporo sposobów, aby się poruszać. Jeden z graczy postanowił, że upora się z nią, bez podstawowego chodzenia. 

Gry z serii Zelda od prawie trzech dekad są nieodłącznym elementem branży gier. Najlepszym potwierdzeniem niech będzie The Legend of Zelda: Breath of the Wild, która trzy lata temu była projektem tak przełomowym, jak chyba żaden wcześniej. Fani do dziś odkrywają w niej nowe smaczki. 

I próbują pokonywać ją na masę różnych sposobów. Najnowszy śmiałek, YouTuber kryjący się pod nickiem PointCrow, zdecydował się uporać z grą bez standardowego chodzenia. Zasada była stosunkowo prosta- mógł poruszać się wyłącznie poprzez pływanie, skakanie do przodu i do tyłu oraz używanie wszelakich narzędzi. Nawet jazda konna nie wchodziła w grę

Oczywiście gracz nie podjął się przejścia tradycyjną drogą, pokonując cztery bestie przed podejściem do Ganona, ale od razu ruszył rozprawić się z głównym bossem. Nawet pomimo tego uporanie się z produkcją bez chodzenia i biegania wymagało niezwykle przemyślanego używania narzędzi i masy śmierci. Cóż, osobiście podziwiam kreatywność i chęć podjęcia się takiego przedsięwzięcia. Sprawdźcie sami, jak sobie radził:

Inne ciekawe wiadomości ze świata Nintendo:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/someone-beat-breath-of-the-wild-without-walking-once-because-reasons/

Tagi: Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild