Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2019 15:29
Art Harry Potter: Wizards Unite
1647V

Harry Potter: Wizards Unite dostępny w Polsce. Gra wygenerowała 300 000 dolarów w 24 godziny

Mobilne perełki wciąż cieszą się zdumiewającą popularnością. Harry Potter: Wizards Unite bez problemu notuje fantastyczne wyniki i tytuł może skłonić fanów najbardziej znanego czarodzieja do biegania po okolicach. Gra cieszy się popularnością, więc wydawca zarabia.

Harry Potter: Wizards Unite to najnowsza produkcja twórców Pokemon GO. Niantic Labs przeniosło znaną rozgrywkę w uniwersum Harrego Pottera i ta propozycja okazała się kolejnym strzałem w dziesiątkę – tytuł notuje kapitalne wyniki.

Harry Potter: Wizards Unite debiutuje w tym tygodniu

Analitycy z SensorTower wzięli na warsztat Harry Potter: Wizards Unitegra w przeciągu pierwszych 24 godzin zanotowała ponad 300 000 dolarów, a rezultat ten pochodzi wyłącznie z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Wydawca małymi krokami dołączał do zabawy kolejnych graczy i tytuł jest już dostępny także w Polsce.

Harry Potter: Wizards Unite pobrało pierwszego dnia 400 000 fanów Harrego Pottera i trzeba to podkreślić – Warner Bros. oferuje bezpłatną pozycję, która podobnie jak Pokemon GO, pozwala nabyć niektóre elementy za pieniądze. Jak widać gracze chętnie inwestują oszczędności w mobilne przyjemności.

SensorTower podaje wprost – Harry Potter: Wizards Unite nie jest tak popularne jak Pokemon Go (2 mln dolarów w 24 godziny), ale deweloperzy mają duże plany na rozwój tytułu i mają zapewnić wiele aktualizacji, które będą zachęcać do sięgnięcia po płatne dodatki.

Harry Potter: Wizards Unite pobierzecie na iOS oraz Androida.

Więcej o mobilnych grach:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/harry-potter-wizards-unite-generated-300000-in-24-/1100-6467985/

Tagi: Harry Potter: Wizards Unite Niantic Warner Bros.