Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2020 00:42
Dom z papieru 4
4776V

Dom z papieru 4 na zwiastunie! Znamy datę premiery

„Dom z papieru 4” powróci już w przyszłym miesiącu. Netflix właśnie zaprezentował zwiastun i potwierdził ostateczną datę premiery. Szykuje się wielkie zakończenie historii.

Netflix właśnie potwierdził ważną wiadomość dla wszystkich fanów „Domu z papieru”. Historia powróci już w przyszłym miesiącu i z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun. Otrzymaliśmy także wstępne informacje dotyczące historii.

Dom z papieru 4 z datą premiery i szczegółami

3 kwietnia odbędzie się debiut „Domu z papieru 4”. Netflix potwierdził ostateczną datę premiery i przygotowuje widzów na wydarzenia – na początku historii będziemy świadkami totalnego chaosu, ponieważ Profesor będzie przekonany o stracie ukochanej, Rio i Tokio zadbają o kilka fajerwerków, a Nairobi będzie dosłownie walczyć o życie. Według twórców: gang zostanie wystawiony na najtrudniejszą próbę, a pojawienie się wroga w jego szeregach narazi wszystkich na poważne niebezpieczeństwo.

Dom z papieru 4 – kogo zobaczymy w obsadzie?

„Dom z papieru 4” to wielki powrót znanych twarzy: Álvaro Morte (Profesor), Úrsula Corberó (Tokio), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Itziar Ituño (Lizbona), Miguel Herrán (Rio), Esther Acebo (Sztokholm), Jaime Lorente (Denver), Darko Peric (Helsinki), Luka Peros (Marsylia), Hovik Keuchkerian (Bogota) i Rodrigo de la Serna (Palermo). W serialu nie zabraknie stróżów prawa – Najwa Nimri (Inspektor Sierra), Fernando Cayo (Pułkownik Tamayo), Juan Fernández (Pułkownik Prieto), Fernando Soto (Angel) i Mario de la Rosa (Suárez) będą chcieli za wszelką cenę powstrzymać ekipę Profesora. W głównej obsadzie znajdują się również Pep Munné (Gubernator), Enrique Arce (Arturo Román), Kiti Manver (Mariví) i José Manuel Poga (Gandia).

Dom z papieru 4 – to koniec?

Według wcześniej przedstawionych informacji, czwarty sezon „Domu z papieru” to jednocześnie wielkie zakończenie historii. Czy faktycznie Netflix zdecydował się na zakończenie wydarzeń? W najnowszej informacji prasowej nie otrzymujemy jakichkolwiek szczegółów na temat „ostatniego rozdziału”.

Jesteście zainteresowani serialem? Wskakujcie na Netflix.

Na naszym portalu możecie również sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery dom z papieru Dom z papieru 4 zwiastun