Iza Łęcka Iza Łęcka 05.03.2020 10:19
Dreams PS4
604V

Dreams z darmową zawartością. Media Molecule rozbudowuje grę

Dreams to wieloletni projekt, w którym nie zabraknie licznych ulepszeń i modyfikacji za sprawą kolejnych aktualizacji. Najnowsze pliki trafiły już do graczy - można już sprawdzić nowy zestaw grafik.

Premiera Dreams to dopiero miły początek. Media Molecule elastycznie reaguje na wszelkie potrzeby i planuje rozbudowywać produkcję, oferując coraz nowsze elementy do tworzenia projektów. Jednocześnie zespół chce zadbać o kilka potrzebnych funkcji – systematycznie możemy usłyszeć o inicjatywie twórców wprowadzającej możliwość przenoszenia najciekawszych projektów i sprzedawania ich jako normalne gry na PSN.

Zanim jednak otrzymamy oczekiwane funkcje, studio opublikowało aktualizację 2.06, która pozwala skorzystać z pierwszego nowego zestawu grafik, zadbano również o kolekcje sesji społeczności i wskaźnik online. Pliki naprawiają kilka mniejszych błędów i wprowadzają następne ulepszenia.

Dreams - co nowego?

  • Nasz pierwszy nowy zestaw grafik! – Zestaw grafik „Witaj w ogrodzie” zawiera ponad 40 rzeźb, które będą świetnie pasowały do każdej zawartości z zestawu „Witaj w domu”. Użyj ich, aby ozdobić swoją przestrzeń główną, umieść je we własnych dziełach albo zremiksuj i uzyskaj coś całkowicie nowego.
  • Kolekcje sesji społeczności – Dodaliśmy możliwość wybrania kolekcji do użycia w sesji społeczności. Oznacza to, że osoby, które chcą wziąć udział, ale nie wiedzą, od czego zacząć, będą miały ułatwione zadanie.
  • Wskaźnik online – Zielona kropka przy imieniu marzyciela wskazuje, że jest on online.

Dreams - Inne ulepszenia

  • Nowość: Na playlistach Nagród Złotego Chochlika znajduje się teraz opcja „najczęściej używane dzieło”.
  • Aktualizacje: Liczne regulacje i ulepszenia interfejsu sesji społeczności.
  • Poprawka: Błąd, w wyniku którego sekcja powiadomień wracała na początek listy po wyświetleniu pełnego powiadomienia.
  • Inne pomniejsze regulacje i ulepszenia.

W przyszłości powinniśmy regularnie otrzymywać informacje o poprawkach – choć deweloperzy jeszcze niczego nie ogłaszają, przerzucenie gry na nową generację to pewniak. W Sieci pojawiają się także plotki dotyczące zaoferowania tytułu na PC.

Sprawdźcie kolejne informacje o Dreams:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/03/04/dreams-ps4-update-adds-new-art-pack-and-improved-ui/

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment