Iza Łęcka Iza Łęcka 05.03.2020 11:17
Kingdom 2
755V

Kingdom przedstawia inwazję. Zombie na zwiastunie 2. sezonu

Netflix przygotowuje widzów na kolejne spotkanie z plagą zombie w średniowiecznej Korei. Główny zwiastun drugiego sezonu „Kingdom” zapowiada kontynuację wydarzeń i wielki atak. Serial powróci już w przyszłym tygodniu.

„Kingdom” to pierwszy południowokoreański serial platformy Netflix, którego pierwszy sezon zadebiutował w styczniu ubiegłego roku. Reżyser Kim Seong-hun i scenarzysta Kim Eun-hee stworzyli historie na podstawie sieciowego komiksu zatytułowanego „The Kingdom of the Gods”.

Pierwsza opowieść przygotowana przez Netflix spotkała się ze sporą przychylnością krytyków (89% na Rotten Tomatoes) oraz widzów (97%), dlatego też oczekiwania dotyczące nowego sezonu są bardzo wysokie. Jędrzej w recenzji pierwszego sezonu chwalił między innymi bardzo dobrze prowadzoną fabułę, narastające napięcie, sporo interesujących pomysłów czy też stronę techniczną. 

Najnowszy zwiastun drugiego sezonu zapowiada atak zombie, który nawet na tak krótkim materiale prezentuje się całkiem klimatycznie. Netflix przeznaczył duży budżet na cały serial, co znajduje swoje przełożenie w stylizacji i dbałości o wszelkie detale. Jak potoczą się dalsze losy królestwa, którym nie tylko targają walka z zarażonymi, ale i przepychanki o tron? Sprawdzimy już za niedługo.

Na naszym portalu możecie również sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Kingdom Kingdom 2 netflix trailer zwiastun