Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.03.2020 18:01
Roller Champions Ubisoft
374V

Roller Champions na zwiastunie. Ubisoft zaprasza na testy

Ubisoft przypomina światu o Roller Champions. Gracze mogą wziąć udział w zamkniętych testach, które rozpoczną się już w przyszłym tygodniu. Poznajcie szczegóły wydarzenia i konkretne informacje o rozgrywkach.

Roller Champions to sieciowa gra sportowa przygotowana przez Ubisoft Montreal przy współpracy Ubisoft Winnipeg i Ubisoft Pune, Premiera tytułu odbędzie się jeszcze w tym roku, a właśnie zapowiedziano zamknięte testy alfa, które rozpoczną się 11 marca o godzinie 18:00 czasu polskiego, a zakończą się 23 marca. Wydarzenie odbędzie się na Uplay (PC).

W Roller Champions rywalizują ze sobą dwie drużyny składające się z maksymalnie trzech graczy, a podczas starć zawodnicy muszą zdobyć punkty przerzucając piłkę przez podświetloną obręcz, pojawiającą się nad parkietem. Twórcy są przekonani, że podczas testów otrzymają odpowiednie informacje zwrotne, które pozwolą im ulepszyć grę przed debiutem.

W trakcie alfy sprawdzimy nowe funkcje:

  • Personalizacja postaci: Gracze mogą stworzyć postać i skorzystać z listy 70 elementów do jej personalizacji – można dobrać odpowiednie rękawice, rolki, stroje, hełmy czy fryzury. 
  • Nowa arena: Zakręty, przewyższenia i inne elementy otoczenia wymagają orientacji w terenie i szybkiego refleksu, szczególnie na największej jak dotąd ujawnionej arenie, Chichén Itzá.
  • Nowe zagrania: Gracze mogą sprawdzić ekscytujące ruchy, takie jak wydłużony wślizg i wślizg w powietrzu, a także nowe zagrania drużynowe, takie jak chwyt i podsadzenie, chwyt i podwójny skok czy chwyt i podwójny wyrzut. 

Jesteście zainteresowani? Wskakujcie na witrynę gry, by wyrazić chęć uczestnictwa w rozgrywkach.

Sprawdźcie inne informacje o grach Ubisoftu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Roller Champions Ubisoft