Roller Champions

Roller Champions

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 7.0
XONE -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
25.05.2022
Europa:
25.05.2022
Polska:
25.05.2022
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
25.05.2022
Europa:
25.05.2022
Polska:
25.05.2022

Roller Champions - opis gry

Roller Champions to gra sportowa traktująca o sporcie przyszłości wyprodukowana i wydana przez firmę Ubisoft. Tytuł ukazał się na komputerach, gdzie był dostępny do pobrania za darmo (model F2P), urządzeniach przenośnych oraz konsolach.

Rozgrywka - Roller Champions

Roller Champions traktuje o fikcyjnym sporcie przyszłości, w którym zawodnicy (naszą postać tworzymy sobie sami na początku zabawy) korzystają z rolek. W rywalizacji uczestniczą dwie drużyny liczące po trzy osoby każda. Naszym zadaniem jest pozyskać piłkę, przejechać z nią przynajmniej jedno okrążenie, a następnie wrzucić do bramki. Im więcej okrążeń pokonamy, tym więcej punktów zdobędziemy. Wiąże się to jednak z większym ryzykiem, gdyż w międzyczasie mogą nas powstrzymać rywale i tym samym zupełnie zniweczyć cały proces. Zwycięska drużyna musi zdobyć pięć punktów w ciągu siedmiu minut. Jeżeli dobrze nam idzie, zyskujemy fanów, którzy następnie większymi liczbami zaludniają trybuny.

Gra na premierę nie oferowała zbyt wiele zawartości. Gracze mogli wziąć udział w rywalizacji, której wynik ma wpływ na rankingi, lub czysto towarzyskiej. Podobnie jak w innych produkcjach F2P w Roler Champions zaimplementowano system mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze wykupujemy tu tzw. kółka, czyli walutę gry, a te pozwalają nam pozyskiwać przedmioty kosmetyczne służące do modyfikowania wyglądu avatara bądź tzw. roller passy odblokowujące dostęp do dodatkowych, niedostępnych w inny sposób nagród i atrakcji. 

Wideo - Roller Champions

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper