Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.02.2020 18:52
Resident Evil
1653V

Resident Evil 8 nie będzie grą wyłącznie dla VR

Użytkownik Twittera, AestheticGamer, oznajmił, że ósma odsłona kutlowej serii Resident Evil nie będzie tworzona z myślą wyłącznie o zestawach VR.

Obecnie każdy fan kultowej serii Resident Evil wyczekuje premiery Resident Evil 3 (2020) - remake zadebiutuje w kwietniu. Japoński gigant odpowiadający za markę, Capcom, nie komentuje ani nie ujawnia żadnych informacji odnośnie ósmej odsłony serii - deweloperzy skupiają się obecnie na promocji wyczekiwanego remake'a.

Użytkownik Twittera posługujący się pseudonimem AestheticGamer jest znany z dokładnych przecieków dotyczących serii Resident Evil. Gracz odpowiedział na pytanie odnośnie gry Resident Evil 8, a jej powiązań ze sprzętem służącym do rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości. Użytkownik stwierdził, że ósma odsłona kultowej serii nie będzie przygotowywana z myślą wyłącznie o zestawach VR.

Capcom po premierze remake'u Resident Evil 3 powinien stopniowo ujawniać szczegóły dotyczące ósmej odsłony serii. Musimy uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać nowych informacji.

Warto zajrzeć na:

 

Źródło: gamerant.com

Tagi: Resident Evil 8 resident evil vr