Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.02.2020 21:20
Resident Evil
1378V

Resident Evil Collection z wyśmienitym projektem fana - piękna kolekcja na wizualizacji

Użytkownik posługujący się pseudonimem TheKosmicKollector udostępnił projekt, w którym przedstawia kolekcjonerkę Resident Evil.

Na serwisie Reddit pojawił się dopracowany projekt fana, który przedstawił kolekcję, w której znajduje się większośc gier z wyśmienitej serii od japońskiego giganta - Capcomu. Mowa tutaj o marce Resident Evil, do której zostało wydane do tej pory jedenaście gier. Twórca kolekcji do swojej wizualizacji użył dziesięć gier.

Pakiet zawiera pudełka na formacie Sony. Gry, które się w nim znajdują to: Resident Evil 0, Resident Evil, Resident Evil 2, Resident Evil 3, Resident Evil 4, Resident Evil 5, Resident Evil 6, Resident Evil VII, Resident Evil Revelations, oraz Resident Evil Revelations 2. Jak można zauważyć, w zestawie brakuje Resident Evil Code Veronica, o którym albo autor zapomniał, albo nie udało zmieścić mu się do pakietu.

Poniżej możecie zobaczyć efekt końcowy. Koniecznie dajcie znać czy nabylibyście taką kolekcjonerkę, o ile Capcom by się zgodził takową wyprodukować i wypuścić na rynek.

Warto przeczytać:

Źródło: PushSquare.com

Tagi: capcom Resident Evil 3 (2020)