Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 29.02.2020 11:31
TrackMania Nations Remake
947V

TrackMania powraca! Ubisoft zapowiedział remake TrackMania Nations

Ubisoft w końcu zdecydował się pójść po rozum do głowy i spełnić wielkie marzenia fanów serii TrackMania, zapowiadając rychłe nadejście remake'u pierwszej odsłony cyklu!

TrackMania zasłynęła na pecetach głównie tym, że była grą niesamowicie nastawioną na umiejętności graczy, a co za tym idzie była perfekcyjną alternatywą dla tych, którzy poszukują rywalizacji, aczkolwiek nie czują się zbyt dobrze w tradycyjnych wyścigach.

Po średnio przyjętym przez miłośników cyklu Trackmania Turbo z 2016 roku, marka nieco podupadła i straciła na popularności, a jej najwięksi fani wrócili do leciwego Nations Forever. Francuzi z Ubisoftu wychodzą nam jednak naprzeciw i dość skromnie zapowiadają powrót kultowej TrackManii na właściwe tory w remake'u tak uwielbianego przez wszystkich oryginału. Na razie udostępniono tylko 3 screeny widoczne w galerii, ale twórcy obiecują kilka zmian.

Nowa TrackMania ma być bardziej przystępna esportowo, ulepszony edytor tras społeczności, a także sezonowe wsparcie mające na celu utrzymanie pełnych serwerów niczym w innych grach-usługach Ubi. Premiera ma się odbyć 5 maja na mistrzostwach w TrackManii w Lyonie. 

Warto przeczytać:

Tagi: Focus Home Interactive Nadeo TrackMania Nations Forever ubisoft