Trackmania Turbo

Trackmania Turbo

6,9
35 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.5
PS4 6.7
XONE 8.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nadeo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
22.03.2016
Europa:
24.03.2016
Polska:
24.03.2016
Producent:
Nadeo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
22.03.2016
Europa:
24.03.2016
Polska:
24.03.2016

Recenzja redakcji

Trackmania Turbo - recenzja gry
Wojtek Gruszczyk

Wojciech Gruszczyk

8.0
Trackmania Turbo - recenzja gry
PC PS4 XONE

Trackmania Turbo - opis gry

TrackMania Turbo to gra wyścigowa wyprodukowana przez francuskie studio Nadeo i wydana przez Ubisoft. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Nie należy go mylić z grą o tej samej nazwie wyprodukowaną z myślą o DS-ie.

Podobnie jak w przypadku poprzednich części serii, rywalizacja polega na wykręcaniu coraz lepszych czasów. Grać możemy w singlu lub w multiplayerze (lokalnie lub przez sieć), lecz warto dodać, że w tym drugim przypadku na torze pojawiają się ‘duchy’ innych zawodników, toteż gracze nie mogą sobie przeszkadzać. Zawody odbywają się w czterech miejscówkach - każda z własną scenerią i torami. Są to Canyon Grand Drift, International Stadium, Rollercoaster Lagoon oraz Valley Down & Dirty. Tory zawierają tu i ówdzie elementy znane z poprzednich części. W każdej z tych lokacji do dyspozycji otrzymujemy inne samochody różniące się osiągami.

Twórcy przygotowali około 200 torów. Naszym celem jest wykręcenie czasu, który pozwoli zdobyć jeden z trzech medali. Tym samym odblokowujemy dodatkową zawartość (bo nie wszystko dostępne jest na starcie). Jeśli chcemy możemy włączyć ducha przejazdu poszczególnego czasu, aby mieć lepsze rozeznanie. Na uwagę zasługuje patent o nazwie Double Driver, który pozwala dwóm osobom kierować ten sam pojazd.

Gra posiada oczywiście multiplayer. W trybie sieciowym na jednym torze może rywalizować nawet sto osób próbując wykręcić jak najlepszy czas. Poza tym dostępne są też sieciowe rankingi oraz wyzwania.

Wraz z postępami otrzymujemy możliwość kustomizowania samochodów. TrackMania Turbo oferuje też edytor pozwalający nam tworzyć własne tory a następnie dzielić się nimi z innymi graczami.

Wideo - Trackmania Turbo

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper