Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2020 14:43
Wiedźmin 3
21040V

Wiedźmin 3 HD Reworked Project 11.0 z datą premiery. Gra wygląda zdumiewająco

Wiedźmin 3 zostanie wkrótce znacząco upiększony. Halk Hogan potwierdził zakończenie prac nad nową wersją znanej modyfikacji i HD Reworked Project 11.0 zostanie opublikowany już wkrótce. Zobaczcie nowy materiał pokazujący nową jakość gry CD Projekt RED.

Halk Hogan to znany społeczności Wiedźmina twórca modyfikacji, który systematycznie zaskakuje prezentując nowe wersje popularnego HD Reworked Project 11.0. Najnowsze pliki zostaną opublikowane już 12 marca i będzie to wyjątkowo dobry dzień dla fanów produkcji CD Projekt RED – jak za chwilę się przekonacie, autor zajął się znaczącym upiększeniem gry.

Twórca podkreślił, że przełożył datę premiery (pierwotnie chciał opublikować pliki w lutym), ale opracował nowe techniki przerabiania tekstur, dzięki którym może zapewnić lepszą jakość. Jednocześnie, co warte podkreślenia, chociaż modyfikacja miała skupić się na Toussaint, to autorowi udało się ulepszyć oprawę także w innych regionach.

Wiedźmin 3: Dziki Gon dzięki modyfikacji wygląda fantastycznie i pewnie znajdą się gracze zainteresowani ponownym bieganiem po znanych lokacjach – w końcu tytuł CD Projekt RED wygląda znacznie lepiej.

To pewnie nie koniec prac nad upiększeniem trzeciego Wiedźmina. Choć rodzime studio opracowało kapitalny tytuł, to nadal znajdują się chętni, by spędzić wolny czas na dopracowaniu oprawy i dopieszczeniu kilku krzaczków.

Na naszym serwisie przeczytacie również inne wiadomości o Wiedźminie:

Źródło: https://wccftech.com/the-witcher-3-hd-reworked-project-11-0-releases-in-march-new-video-shows-amazing-improvements/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon