Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2020 20:39
GOG
903V

GOG ze świetną opcją. Gracze mogą zwracać produkcję do 30 dni od zakupu

GOG jeszcze bardziej otwiera się na graczy i platforma zapowiedziała wielkie zmiany w temacie dobrowolnej polityki zwrotów. Klienci mogą teraz nawet do 30 dni od zakupu oddać cyfrową wersję gry i odzyskać zainwestowane pieniądze.

GOG systematycznie stara się oferować różnorodne opcje przyjazne dla społeczności i firma ponownie otwiera się na graczy. Zespół odpowiedzialny za cyfrowy sklep postanowił zaktualizować politykę dobrowolnych zwrotów i każdy zainteresowany ma teraz 30 dni od zakupu na oddanie produkcji – nawet jeśli została pobrana i uruchomiona.

„W GOG wierzymy, że gracze powinni być zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego każdy z elementów naszego sklepu i ekosystemu został stworzony z myślą o Was, szczególnie jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa zakupów i Waszego zadowolenia. Najnowsza aktualizacja dobrowolnej polityki zwrotów jest kolejnym z elementów tej układanki. Można ją podsumować jednym zdaniem: od teraz możecie otrzymać pełny zwrot, do 30 dni od daty zakupu produktu, nawet jeśli gra została pobrana i uruchomiona. Właśnie tak.”

Jest to interesująca decyzja, ponieważ firma pozwala tak naprawdę sprawdzić tytuł i jeśli stwierdzimy, że mamy ochotę zagrać w inną grę – możemy rozpocząć proces zwrotu. Nie zawsze otrzymamy pieniądze od razu, ale trzeba podkreślić, że gracze mogą liczyć na pełny zwrot na konto lub pieniądze trafią na konto GOG.

Jak widać GOG chce przecierać szlaki dla innych firm, które często mają problem z odpowiednią reakcją i blokują możliwość zwracania kupionych przez graczy produkcji.

Sprawdźcie ciekawe informacje o Cyberpunku 2077:

Źródło: https://www.gog.com/news/baktualizacja_dobrowolnej_polityki_zwrotow_na_gogcomb

Tagi: gog gog galaxy gog.com zwroty