Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2020 21:28
Cyberpunk 2077 Grimes
1316V

Cyberpunk 2077 z interesującym wątkiem. Grimes zdradziła szczegóły swojej postaci [spoiler]

Cyberpunk 2077 zapewni graczom wiele ciekawych opowieści, a w jednym z interesujących wątków pojawi się Grimes. Znana piosenkarka nie tylko użyczyła swoich utworów do gry CD Projekt RED, ale autorzy postanowili rozbudować jej wątek oferując bardzo interesującą historię. [spoiler]

UWAGA PRZED SPOILEREM

Jeśli macie problem z nawet najdrobniejszymi szczegółami dotyczącymi fabuły różnych produkcji – nie czytajcie tej wiadomości. W trzech miejscach oznaczyłem [SPOILER], by mieć pewność, że informacje nie zostaną przeczytane przez graczy, którzy chcą poznać wszystkie szczegóły gry trzymając kontroler w łapach.

Na The Game Awards potwierdzono, że utwory Grimes pojawią się w Cyberpunku 2077. Kanadyjska piosenkarka pojawiła się nawet na gali, gdzie miała okazję wystąpić prezentując jeden z kawałków, który zostanie dodany do gry. Teraz możemy potwierdzić, że jej wątek zostanie znacząco rozbudowany.

Cyberpunk 2077 z ciekawym wątkiem z Grimes!

Grimes pojawiła się na audycji live-stream, podczas której odpowiadała na pytania fanów. Piosenkarka została zapytana o współpracę z CD Projekt RED i zdradziła znacznie więcej niż powinna – Kanadyjka wcieliła się w piosenkarkę Lizzy Wizzy i miała już okazję przez ponad godzinę oglądać rozgrywkę. Jej postać to gwiazda POP, która podczas jednego z koncertów, na scenie popełnia samobójstwo. Myślicie, że to koniec wątku? Jeszcze w trakcie jej show, ciało zostaje przetransportowane do szpitala, gdzie przeprowadzana jest operacja i dziewczyna wróci na imprezę z nowym, cybernetycznym cielskiem. Była martwa przez godzinę, ale jako cyborg zakończy show. Jak sama zainteresowana określiła – będzie to wielki performance.

Jak widać CD Projekt RED chce zadbać o drobne szczegóły rozbudowując różne wątki – nawet piosenkarka zostanie odpowiednio wdrożona w fabułę, by zaprezentować wielkie możliwości Night City. Audycja z Grimes została już usunięta z oficjalnego kanału, ale wciąż pojawiają się nowe materiały przedstawiające jej wypowiedź.

Na naszym serwisie przeczytacie także inne informacje o Cyberpunk 2077:

Źródło: https://www.vg247.com/2020/02/24/cyberpunk-2077-grimes-lizzy-wizzy-backstory/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077