Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.02.2020 08:45
Sabotage Studio z ogłoszeniem
265V

Twórcy The Messenger, Sabotage Studio, szykują się do prezentacji swojej nowej gry

Ekipa z Sabotage Studio zapowiedziała, że już w marcu bieżącego roku zamierzają pokazać swoją nową grę, nad którą pracowali po wydaniu ich hitu sprzed prawie 2 lat.

Sabotage Studio to niewielka załoga, o której bardzo głośno zrobiło się przy okazji premiery The Messenger w sierpniu 2018 roku. Gra spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, a gracze niespodziewanie wysoko ocenili ciekawy projekt. 

Teraz wygląda na to, że twórcy ze studia nie próżnowali. Właśnie zapowiedzieli, że już w przyszłym miesiącu, dokładnie 19 marca, będzie miało miejsce ogłoszenie ich najnowszego projektu. Zrobiono to za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze, gdzie zamieszczono krótki, ale bardzo wymowny materiał wideo. 

Został on okraszony muzyką, która na myśl przynosi produkcje fantasy osadzone w czasach średniowiecznych i im podobnych. Na ten moment nie można powiedzieć wiele więcej, ale jeśli chcecie jak najszybciej otrzymywać wszelakie informacje na temat projektu, to twórcy zapraszają na kanał w serwisie Discord

Warto przeczytać także:

Źródło: https://www.dualshockers.com/the-messenger-sabotage-studio-new-game-reveal/

Tagi: Devolver Digital Sabotage The Messenger