Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2020 21:45
Metro Exodus promocja
3404V

Metro Exodus w promocji. Pudełkowe wydanie gry na PS4, Xbox One i PC w bardzo dobrej cenie

Metro Exodus od ubiegłego roku jest dostępne na trzech platformach, a dzięki najnowszej promocji posiadacze PS4, Xboksów One i PC mogą zapoznać się z tytułem 4A Games. Produkcja jest dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie.

Metro Exodus trafiło na rynek w lutym ubiegłego roku. Gra została rozbudowana o kilka aktualizacji oraz dwa duże dodatki oferujące możliwość poznania nowych historii w tym postapokaliptycznym świecie. Autorzy już pracują nad nowym tytułem – będzie to prawdopodobnie kolejne Metro, ale na oficjalną zapowiedź i prezentację musimy zaczekać.

Teraz Metro Exodus wylądowało w nowej promocji – przygoda jest dostępna w lepszej cenie u wielu rodzimych sprzedawców (między innymi Media Expert, RTV Euro AGD, Empik, Media Markt, 3kropki.pl, bluegames.pl, gamefinity.pl, grymel.pl oraz ultima.pl), którzy starają się zachęcić do wydarzeń nową ceną.

Oferta jest dobra dla graczy, którzy zbierają pudełka, wciąż nie posiadają w kolekcji nowego Metro i mają wolne 79 zł – w tej cenie kupicie wydanie na PS4, Xboksa One. Edycja na PC jest odrobinę droższa (84,90 zł). Jest to najniższa cena (pudełkowe, nowe wydanie) w historii przygody, więc pewnie znajdą się chętni na poznanie tej opowieści.

Metro Exodus oferuje przygodę na dobre 14-15 godzin, a w swoim czasie gra zebrała noty na poziomie 80-82%. Autorzy postanowili tym razem zaszaleć oferując większe lokacje i nawet dorzucili do tytułu misje poboczne – nie jesteśmy tym razem prowadzeni za rączkę.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 4A Games Deep Silver Metro Exodus