Iza Łęcka Iza Łęcka 24.02.2020 12:13
Disney + oferta
2099V

Disney+ wystartuje w Europie z promocją. Rabat dla zamówień przedpremierowych

Już w marcu Disney+ wystartuje w kolejnych europejskich krajach, co jest idealnym momentem na nową promocję. Widzowie składając zamówienie przedpremierowe mogą liczyć na niższą cenę. Rabat obowiązuje na roczną subskrypcję.

Disney zdecydował się na niezwykle ograniczoną premierę Disney+, dotychczas platforma jest dostępna tylko w jednym kraju w Europie – debiut w Holandii miał miejsce 12 października 2019 roku. Platforma otwiera się jednak na nowych widzów i właśnie wystartowały zamówienia przedpremierowe w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Austrii oraz Szwajcarii.

Korporacja Myszki Miki pragnąc zachęcić nowych klientów do subskrypcji wystartowała z dogodną promocją – roczny abonament w standardowej cenie kosztuje 59,99 funtów / 69,99 euro, ale do czasu premiery klienci mogą zapłacić 49,99 funtów lub 59,99 euro. Zapowiada się to na niezwykle zachęcające rozwiązanie dla widzów, którzy są zdecydowani, by sięgnąć po Disney+ od 23 marca.

Nadal nie znamy szczegółów premiery Disney+ w Polsce, ale możemy mieć nadzieję, że platforma wystartuje jeszcze przed końcem roku.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: https://whatsondisneyplus.com/disney-europe-pre-orders-open-with-special-discount-price/

Tagi: abonament cena usługi Disney disney+ europejska premiera