Iza Łęcka Iza Łęcka 24.02.2020 10:39
PlayStation Święto Graczy
5689V

PlayStation Święto Graczy wystartowało. Sony pokazało pierwsze nagrody i zaprasza do zabawy

Święto Graczy PlayStation rozpoczęte! Wystartowało wyzwanie, podczas którego posiadacze PS4 z całego świata muszą się zjednoczyć, by wspólnie zmierzyć się z pierwszym wyzwaniem rzuconym przez japońską korporację.

W ubiegłym tygodniu Sony Interactive Entertainment poinformowało o interesującym wydarzeniu dla graczy PS4. Święto Graczy PlayStation to inicjatywa, dzięki której kolejni śmiałkowie mogą zdobywać nagrody – między innymi awatary oraz motywy.

PlayStation Święto Graczy wystartowało

Japońska korporacja w ubiegłym tygodniu zapowiedziała wydarzenie, które właśnie się rozpoczęło. Gracze, by osiągnąć pierwszy cel muszą zdobyć: 125 000 rozegranych gier i 500 000 zdobytych trofeów. Gdy społeczności uda się osiągnąć wyznaczone wyniki, wszyscy posiadacze PS4 otrzymają ekskluzywny motyw oraz awatar.

To dopiero początek zabawy, ponieważ następne dwa etapy rozpoczną się w momencie zakończenia trwających wyzwań. Tak prezentują się kolejne cele: drugi zakłada 375 000 rozegranych gier i 1 500 000 zdobytych trofeów, a trzeci dotyczy 675 000 rozegranych gier i 2 700 000 zdobytych trofeów.

Tak prezentują się pierwsze nagrody:

PlayStation Święto Graczy - jak wziąć udział?

Sony przygotowało specjalną podstronę, na której każdy gracz może się zarejestrować korzystając z PSN ID. W kolejnych krokach japońska korporacja przedstawia cele, a naszym zadaniem jest czysta zabawa – wystarczy spędzić w tytule przynajmniej godzinę, by liczyła się ona do osiągnięcia zadania. Trofea możecie zdobywać spośród dowolnych gier, a pucharki osiągnięte w trybie wieloosobowym liczone są podwójnie.

Wyjątkowe zestawy PlayStation

Sony ujawniło także szczegóły zestawu PlayStation. By wziąć udział w dodatkowej zabawie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie sprawdzające, które zostanie zadane 17 marca o godzinie 12:00. W tym momencie otrzymujemy szansę wygrania pakietu: prawdziwe platynowe trofeum z wygrawerowanym PSN ID, doładowanie do PlayStation Store o wartości 380 PLN, a także kod na wybrane przez zespół PlayStation gry.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z PS4:

Tagi: playstation 4 PlayStation Święto Graczy ps4 sony Święto Graczy PlayStation