Iza Łęcka Iza Łęcka 24.02.2020 08:09
Poczuj moc PRO
1940V

Hity z PS4 na nowej reklamie. „Poczuj moc PRO”

Sony rozpoczyna kampanię promocyjną gier na PS4. Przedstawieni zostali bohaterowie trzech produkcji i dobitnie podkreślono – ich moc poczujemy dzięki PlayStation 4 Pro. Posiadacze konsol Sony mogą liczyć na kilka wyśmienitych historii.

Pod koniec 2020 roku na rynek ma trafić PS5, więc to ostatnie miesiące na aktywną i wzmożoną promocję PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro przez Sony. Japońska korporacja na koniec życia urządzenia chętnie publikuje nowe materiały promocyjne – widzieliśmy ponownie „The Best Place to Play” oraz walentynkowe serca, a obecnie najwięcej uwagi poświęcono mocy PS4 Pro.

Szybki spot ma zaprezentować dwie nadciągające oraz jedną wydaną produkcję, jednocześnie nie zapominając o wydajności urządzenia. Gracze już wkrótce zagrają w The Last of Us 2 oraz Ghost of Tsushima, a już teraz na sprzęcie Sony jest dostępny Death Stranding.

To najpewniej jeden z ostatnich takich spotów Sony. Jeśli PlayStation 5 zadebiutuje pod koniec 2020 roku, w następnych miesiącach powinniśmy spodziewać się gorących reklam nowej generacji. Sony wciąż nie pokazało PS5 i nie zaprosiło graczy na prezentację urządzenia, ale sprzęt niechybnie nadciąga, więc w pewnym momencie machina marketingowa musi ruszyć.

Graliście w Death Stranding? Zamierzacie sprawdzić The Last of Us 2 oraz Ghost of Tsushima?

Sprawdźcie kolejne informacje związane z PS4:

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 ps4 reklama reklama tv sony