Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.02.2020 17:32
Call of Duty
2592V

Battle royale w Call of Duty: Modern Warfare wyciekł za wcześnie - Activision chce znaleźć sprawców

Według najnowszych doniesień, wydawca Call of Duty: Modern Warfare, Activision, pozwał forum Reddit, przez które wyciekły informacje o nowym, zmierzającym do owej produkcji trybie battle royale.

Przecieki to bardzo ciężka sprawa w obecnych czasach - dużo materiałów z niezapowiedzianych produkcji, rozszerzeń i nowych funkcji trafia do sieci, zanim deweloperzy oficjalnie cokolwiek zapowiedzą. Podobnie było z trybem battle royale, który wyciekł przed oficjalną prezentacją. Najwidoczniej, taki obrót spraw strasznie źle podziałał na firmę, zajmującą się wydawaniem gier na rynek - Activision. Według najnowszych doniesień, wydawca żąda od Reddita ujawnienia danych użytkowników, którzy przekazali informacje odnośnie owego trybu na popularnym forum.

Korporacja, po pierwszych wyciekach, które miały miejsce ponad tydzień temu, poświęciła bardzo dużo swojego cennego czasu na usunięcie informacji, które pojawiły się w sieci przed oficjalną zapowiedzią. Activision złożyło nieznaną ilość zgłoszeń przeciwko YouTuberom i innym użytkownikom, którzy tworzyli nowe materiały, powołując się na informacje, które pojawiły się na Reddicie. 

Według najnowszych doniesień, wydawca wystosował oficjalne pismo, w którym prosi właścicieli forum o podanie szczegółowych informacji odnośnie użytkowników oraz miejsc, w którym szczegóły odnośnie trybu Warzone wyciekły. Jeden z użytkowników, który udostępnił takowe informacje jest Assyrian2410, który osobiście przyznał, że dostał już pismo od Activision. 

Co do samego nadchodzącego trybu - już niebawem powinna ruszyć kampania promocyjna, a sam battle royale ma zostać udostępniony za darmo dla każdego posiadacza kopii gry Call of Duty: Modern Warfare. 

Warto zajrzeć na:

 

Źródło: screenrant.com

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward