Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2020 19:14
Call of Duty: Modern Warfare Battle Royale
1091V

Call of Duty: Modern Warfare Battle Royale coraz bliżej. Szczegóły trybu w Sieci

Jeszcze w tym tygodniu powinniśmy zagrać w tryb Battle Royale z Call of Duty: Modern Warfare. Gracze dokopują się do kolejnych konkretów wariantu zabawy, które trafiły do gry wraz z najnowszą aktualizacją. Twórcy muszą tylko udostępnić rozgrywkę.

Jeszcze przed premierą Call of Duty: Modern Warfare pojawiły się szczegóły dotyczące trybu Battle Royale. Informatorzy zapowiadali, że wariant zabawy nie będzie dostępny w dniu premiery tytułu, a jego debiut odbędzie się „na początku 2020 roku.

Już wcześniej pojawiły się przecieki sugerujące rozwój BR, ale dopiero najnowsza aktualizacja zapewniła wszystkie niezbędne elementy – tryb Battle Royale jest już w Call of Duty: Modern Warfare i teraz tylko czekamy na moment, gdy twórcy powiedzą „grajcie”.

Deweloperzy muszą się śpieszyć, ponieważ już teraz śmiałkowie przekopują się przez kod najnowszego Modern Warfare, w którym znajdują konkretne szczegóły trybu. Jak za chwilę zobaczycie – niektórym udało się już nawet włączyć rozgrywkę.

Materiał nie jest pełnym meczem, a po prostu pokazuje, że wszystkie niezbędne elementy do zabawy mamy już na dyskach konsol i komputerów PC. Film potwierdza także kilka ciekawostek – podczas spotkań będziemy wykonywać misje, otrzymamy możliwość kupowania między innymi maski, która pozwoli nam przetrwać w skażonej strefie, a podczas zabawy pobiegamy za sprzętem.

Na naszym serwisie sprawdzicie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward