Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.02.2020 14:30
Bethesda zabiera tytuły z GeForce Now
1073V

GeForce Now. Z usługi znikają prawie wszystkie gry Bethesdy

Bethesda Softworks, idąc w ślady Activision, wycofuje większość swoich tytułów z ciekawej usługi strumieniowania gier, GeForce Now. 

GeForce Now to wyjątkowo solidna usługa strumieniowania gier, która zaliczyła bardzo dobry start. Gracze są zachwyceni jakością, jaką zaoferowała NVIDIA. Wygląda jednak na to, że oprócz poszerzania oferty, uciekają z niej kolejne pozycje. 

Teraz dowiedzieliśmy się, że Bethesda, idąc za przykładem Activision, zdecydowała się na wyłączenie swoich tytułów z usługi GeForce Now. Jedynym tytułem od rzeczonego studia, który pozostanie dostępny dla subskrybentów programu, będzie Wolfenstein: Youngblood. Informacje przekazał Cory Banks z NVIDII:

Informujemy, że większość tytułów Bethesda Softworks zostanie dziś usunięta z usługi GeForce NOW. Wolfenstein Youngblood pozostanie jedyną dostępną dla członków. 

Na ten moment nie wiadomo kiedy i czy w ogóle produkcje powrócą. Ważne jest to, o czym wspominałem wyżej- to kolejni duzi twórcy, którzy wycofują swoje tytuły. Ciekawe maluje się więc przyszłość usługi i to, jakie kroki podejmą inni ogromni wydawcy, jak Warner Bros. i Square Enix

Więcej informacji o rzeczonej usłudze:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/nvidia-has-removed-most-of-bethesdas-games-from-its-gaming-cloud-service-geforce-now/

Tagi: bethesda MachineGames Wolfenstein: Youngblood