Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2020 20:28
GeForce Now
1402V

GeForce Now z pierwszym dużym sukcesem. 1500 gier nadciąga do streamingowej usługi

NVIDIA może świętować pierwszy sukces GeForce Now. Streamingowa usługa cieszy się bardzo dobrym zainteresowaniem, a dodatkowo firma zapowiada znaczącą rozbudowę biblioteki. Już wkrótce gracze zapoznają się z kolejnymi tytułami.

Google Stadia może mieć ogromny problem. GeForce Now nie patrzy na konkurencję i notuje pierwszy sukces – już 1 mln graczy wypróbowało streamingową usługę firmy NVIDIA. Model biznesowy pozwalający cieszyć się własnymi tytułami bez konieczności płacenia abonamentu okazał się strzałem w dziesiątkę.

Phil Eisler, dyrektor generalny NVIDIA GeForce Now, potwierdził świetny rezultat, a jednocześnie wspomniał, że cała usługa wciąż znajduje się w „okresie przejściowym”. NVIDIA chce, by w przyszłości nowe gry były dodawane co tydzień. Jednocześnie firma zamierza ograniczyć do minimum sytuacje, w których produkcje są wycofywane z serwerów.

Już teraz kolejne 1500 tytułów czeka w kolejce, by trafić do GeForce Now i oczywiście w tym wypadku zainteresowani nie muszą płacić dodatkowych kosztów, by cieszyć się wcześniej kupionymi pozycjami. Wystarczy podłączyć konto do przykładowo Steam i przenieść swoją bibliotekę.

Jak widać korporacja ma wielkie plany na rozwój GeForce Now, dzięki którym gracze otrzymają dostęp do nowych tytułów, a konkurencja będzie musiała się postarać, by zapewnić lepszą propozycję od Nvidii.

Poznajcie także dodatkowe informacje związane z firmą NVIDIA:

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/geforce-now-boss-assures-users-over-game-removals-while-claiming-1m-sign-ups/

Tagi: GeForce geforce now NVIDIA streaming