Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.02.2020 09:15
The Falcon and The Winter Soldier z czarnym Kapitanem Ameryką
1174V

The Falcon and The Winter Soldier z nowymi szczegółami. Czarny Kapitan Ameryka pojawi się w serialu?

W Internecie pojawiły się nowe informacje na temat jednego z głównych elementów nadchodzącego serialu od Disney Plus, który opowie o przygodach Falcona i Zimowego Żołnierza. 

"The Falcon and The Winter Soldier" to produkcja, która ma być pierwszym serialem oficjalnie włączonym do Marvel Cinematic Universe. Zadebiutuje ona już tego roku, a fabuła skupi się na historii dwóch bohaterach, którzy wcześniej stali nieco w cieniu. Mowa oczywiście o Falconie i Zimowym Żołnierzu. 

Teraz do sieci trafiły zupełnie nowe informacje, które traktują o szczegółach nadchodzącej produkcji. Wiadomość ukazała się na portalu Slash Film i przekazuje, że w serialu dane nam będzie zobaczyć "czarnego Kapitana Amerykę", Isaiaha Bradleya, w którego wcielić się ma Carl Lumbly

Jeśli wierzyć nowym wyciekom, będzie on miał odegrać niebagatelną rolę w serialu. Falcon ma początkowo odmówić przyjęcia zadań Kapitana Ameryki (choć powody decyzji nie są znane, a on sam pod koniec "Avengers: Koniec gry" przejął tarczę od Steve'a Rogersa) i to właśnie Isaiah będzie tym, który ostatecznie przekona go do przejęcia spuścizny legendarnego członka Avengers. 

Na ten moment ciężko stwierdzić, czy informacje podane na wspomnianym portalu są prawdziwe. Pozostaje czekać na ogłoszenia od większych źródeł albo do samej premiery serialu, która będzie miała miejsce już w sierpniu tego roku. 

Carl Lumbly

Więcej o filmie znajdziesz na naszym portalu:

Źródło: https://www.slashfilm.com/falcon-winter-soldier-isaiah-bradley-black-captain-america/

Tagi: Carl Lumbly disney plus Marvel The Falcon and The Winter Soldier