Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.02.2020 08:15
One Piece: Pirate Warriors 4 zwiastun muzyczny
251V

One Piece: Pirate Warriors 4 na nowym, muzycznym zwiastunie

Bandai Namco zapodało zupełnie nowy, śliczny zwiastun, który skupia się na tym, jaką muzykę usłyszymy w ich najnowszej, czwartej części serii z uniwersum One Piece.

One Piece: Pirate Warriors 4 to debiutująca za miesiąc, kolejna odsłona dobrze przyjętej serii ze świata wykreowanego przez Eiichiro Odę. Mangowy pierwowzór opowiada o przygodach Luffy'ego oraz jego załogi, którzy zamierzają podbić wszystkie wody świata. 

Projekt, jak ma to miejsce w przypadku całej serii, utrzymany będzie w gatunku "musou", a więc będziemy stawać w szranki z coraz większymi i silniejszymi falami wrogów na rozmaitych arenach. Poprzednie odsłony przyjęte zostały bardzo ciepło, więc oczekiwania na kolejną są wyjątkowo wysokie. 

Bandai Namco postanowiło nieco osłodzić oczekiwanie i zapodało kolejny, konkretny zwiastun. Ten skupia się przede wszystkim na muzycznym motywie przewodnim czwartej odsłony cyklu. Odpowiada za niego Siena Wind Orchestra i trzeba przyznać, że bardzo dobrze nawiązuje melodyjnie do dźwięków z anime. 

Pirate Warriors 4 zadebiutuje w Europie już 27 marca tego roku i bez dwóch zdań trafi do konkretnej grupy odbiorców. Jeśli należycie doń, wyczekujcie kolejnych informacji! 

Interesujesz się tą serią? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco Omega Force One Piece: Pirate Warriors 4