Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.12.2019 08:45
One Piece: Pirate Warriors 4 nowe zwiastuny
399V

One Piece: Pirate Warriors 4. Nowe materiały prezentują głównego bohatera i jednego z antagonistów

Bandai Namco postanowiło zaprezentować trzy nowe zwiastuny, na których możemy bliżej przyjrzeć się dwóm postaciom występującym w nadchodzącej kontynuacji gry, na podstawie mangi od Eiichiro Ody. 

One Piece: Pirate Warriors 4 to zapowiedziana na przyszły rok, kontynuacja dobrze przyjętej serii ze świata "One Piece". Historia opowiada o przygodach młodego Luffy'ego, którego największym marzeniem jest zostać królem wszystkich piratów.

Projekt zaliczany jest do gatunku gier typu "Dynasty Warriors", gdzie jako konkretny wojownik musimy mierzyć się z całymi tabunami fal przeciwników, które przelewają się przez plansze. Dziś Bandai Namco udostępniło nam aż trzy nowe zwiastuny, które prezentują nam głównego bohatera- Luffy'ego (w jego tradycyjnym oraz nowym wydaniu), a także Crocodile'a, jednego z antagonistów serii.

Najciekawszy jest zdecydowanie materiał, na którym możemy przyglądać się Luffy'emu z okresu New World w akcji. Ów korzysta ze swoich dwóch potężnych form: Boundman oraz Snakeman. Obie bardzo mocno przydają się w walce z zastępami przeciwników.

Pirate Warriors 4 zadebiutuje w Europie już 27 marca przyszłego roku i bez wątpienia będzie to niemałe święto dla wszystkich fanów samego anime oraz gier tego gatunku. Zdecydowanie warto wyczekiwać kolejnych zwiastunów produkcji!

Lubisz gry na podstawie anime? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/12/one-piece-pirate-warriors-4-trailers/

Tagi: Bandai Namco Omega Force One Piece: Pirate Warriors 4