Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.02.2020 08:20
One Piece: Pirate Warriors 4 zwiastuny
286V

One Piece: Pirate Warriors 4. Kolejne postacie na konkretnych zwiastunach

Bandai Namco zapodało nam kolejne trzy zwiastuny które prezentują bohaterów szykowanych do nadchodzącej, czwartej części uznanego cyklu ze świata One Piece.

One Piece: Pirate Warriors 4 to debiutująca w nadchodzącym roku kontynuacja serii ze świata "One Piece", która przedstawi przygody młodego Luffy'ego, którego największym marzeniem jest zostać królem wszystkich piratów. Oryginalną historię tworzy znakomity autor mang, Eiichiro Oda.

Tytuł zaliczany jest do gatunku "Dynasty Warriors", gdzie wcielając się w konkretną postać, musimy mierzyć się z hordami przeciwników, którzy pojawiają się na danych arenach. Dziś Bandai Namco udostępniło nam kolejne zwiastuny, na których możemy obserwować nowych bohaterów. 

Chodzi o trzech Admirałów z Marines: Sakazukiego, Borsalino i Kuzana. Wszyscy trzej, choć walczą w dobrej sprawie, raczej nie zapadli pozytywnie w pamięć znającym oryginał. Niemniej, ich umiejętności mogą się bez dwóch zdań bardzo przydać w masowym odpieraniu wrogów. 

Pirate Warriors 4 zadebiutuje w Europie już 27 marca przyszłego roku i bez dwóch zdań trafi do konkretnej grupy odbiorców. Jeśli należycie doń, wyczekujcie kolejnych informacji! 

Interesujesz się tą serią? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco Omega Force One Piece: Pirate Warriors 4