Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.02.2020 08:15
One Piece: Pirate Warriors 4 zwiastuny
235V

One Piece: Pirate Warriors 4. Załoga Białobrodego na nowych zwiastunach

Bandai Namco zapodało nam kolejne konkretne zwiastuny, które prezentują bohaterów szykowanych do nadchodzącej, czwartej części uznanego cyklu ze świata One Piece.

One Piece: Pirate Warriors 4 to zapowiedziana na ten rok kontynuacja dobrze przyjętej serii gier z uniwersum "One Piece". Historia pierwowzoru opowiada o młodym piracie, Luffym, który ma zadatki na zostanie najlepszym z nich i jest jedną z najlepiej sprzedających się mang w historii. 

Projekt zaliczyć można do typu "Dynasty Warriors", gdzie wcielając się w konkretną postać, musimy mierzyć się z falami przeciwników, wykorzystując do tego masę umiejętności i specjalnych ataków. Bandai Namco udostępniło właśnie trzy nowe materiały, które prezentują bardzo lubianych bohaterów. 

Są to Edward Newgate, znany szerzej jako Białobrody, Portgas D. Ace oraz potężny Marco! Cała trójka znajduje się w czołówce, jeśli chodzi o popularność w oryginalnej mandze. Wszyscy są przy tym niezwykle potężni, więc możliwość kierowania nimi w grze będzie niewątpliwą atrakcją. 

Pirate Warriors 4 zadebiutuje w Europie już 27 marca i na pewno zainteresuje wszystkich fanów tej serii. Wyczekujmy kolejnych zwiastunów, albowiem do premiery jeszcze mniej niż dwa miesiące! 

Interesujesz się tą serią? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco Omega Force One Piece: Pirate Warriors 4