Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2020 15:03
Car Thief Simulator
1736V

Car Thief Simulator to polski symulator, którego twórcy skupiają się na „pogłębieniu mechanik kradzieży aut”

Wrocławskie The Dust zamierza opracować 15 symulatorów i właśnie ujawniono trzecią produkcję. Car Thief Simulator jak sama nazwa wskazuje zapewni możliwość kradzieży samochodów, a pierwszy zwiastun pokazuje nawet pościgi w skradzionych autach.

Car Thief Simulator skupia się na rozbudowanej symulacji kradzieży samochodów. Gracze na początku rozgrywki będą zmuszeni do dokładnej obserwacji okolic, by następnie wykorzystać odpowiedni sprzęt i dostać się do pojazdu. W złym momencie, usłyszymy nadjeżdżającą policję i naszym zadaniem będzie ucieczka przed funkcjonariuszami. Gdy już znajdziemy się w bezpiecznym miejscu, to zajmiemy się zmianą wyglądu oraz usuwaniem charakterystycznych oznaczeń – tak by móc bez problemu sprzedać zdobycz na rynku. Jeśli podczas pościgu za mocno przerysujemy wóz, to zostaniemy zmuszeni do sprzedaży zdobyczy na części.

Prezes The Dust, Jakub Wolff, zapowiedział grę następującymi słowami:

„“Car Thief Simulator”, to już trzeci symulator nad którym pracujemy i mamy w związku z tym coraz większe wymagania od samych siebie. Naszym zadaniem w symulatorza złodzieja aut nie będzie tylko włamywanie się do samochodów, ale odnalezienie się w całej strukturze grup przestępczych i półświatka rabusiów, a także reagowanie na przechodniów i przypadkowe osoby, które mogą nam przeszkodzić w grabieży”

W Car Thief Simulator otrzymamy także zlecenia na luksusowe samochody, które będą znajdowały się pod stałą ochroną, więc nasze zadanie będzie znacznie utrudnione. Na dobry początek otrzymaliśmy kilka screenów oraz zwiastun stworzony z fragmentów rozgrywki – jakość jest dyskusyjna, ale trzeba przyznać, że twórcy wybrali sobie ciekawą tematykę.

Gra znajduje się już na platformie Steam.

Sprawdźcie wiadomości o symulatorach:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Car Thief Simulator symulator the dust