Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.02.2020 08:30
House Flipper zmierza na konsole
1870V

House Flipper. Genialnie oceniana gra o remontach zmierza na konsole

Świetny projekt traktujący o remontach domów jeszcze w lutym trafi na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra wydawana przez PlayWay jest jednym z lepszych symulatorów. 

House Flipper to niezwykle oryginalny symulator budowlańca, który opracowany został przez studio Empyrean. Gracze mogą na własną rękę przeprowadzać remont mieszkania, które wykupimy, aby następnie sprzedać je z nawiązką i tym samym zarobić pieniądze. 

Gra zbierała świetne oceny na Steamie, gdzie aż 86% spośród ponad 17 tysięcy opinii jest bardzo pozytywnych. Nie dziwi więc, iż fani od dawna prosili o przeniesienie projektu na konsole od Sony i Microsoftu. Prośby zostały wreszcie wysłuchane, a gra zadebiutuje na obu urządzeniach obecnej generacji. 

Ogłoszenie zamieszczone zostało pod postacią zwiastuna, na oficjalnym kanale gry. Wiemy już, że wersja na PlayStation 4 pojawi się za dziewięć dni, 25 lutego, a wersja na Xbox One dzień później, 26 lutego. Gra pojawi się także na Nintendo Switch, choć tu nie możemy mówić o konkretnej dacie premiery. Wydawcy zapewniają, że będzie to miało miejsce jeszcze w I kwartale tego roku. Zdecydowanie warto czekać, a jeśli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić rzeczonej produkcji, to nadarzy się ku temu dobra okazja. 

Wciąż nie czujecie się zachęceni? Rzućcie okiem na wspomniany wcześniej zwiastun prezentujący daty premier:

Interesujesz się symulatorami? Sprawdź też:

Źródło: YouTube

Tagi: Empyrean House Flipper playway