Iza Łęcka Iza Łęcka 04.07.2019 07:00
Armia z Mount & Blade II: Bannerlord
1309V

Mount & Blade II: Bannerlord może trafić na konsole. Zawitamy w krainie Carlandia?

Każda bogata produkcja z otwartym światem i elementami RPG jest mile widziana na konsolach. Znany i wyczekiwany Mount & Blade II: Bannerlord może trafić na kolejne urządzenia.

Jak donoszą plotki, Mount & Blade II: Bannerlord może zostać przeniesione na konsole. Wiadomość od swoich źródeł otrzymali dziennikarze PSU, którzy informują o powstaniu nowych wersji. 

Mount & Blade 2 wyładniało. Nowa wersja silnika z globalną iluminacją

Chociaż źródła nie podają, czy produkcja trafi na konsole obecnej czy następnej generacji, sam proces przeniesienia tak rozbudowanego i nadal dopieszczanego tytułu na komputerach osobistych na pewno będzie czasochłonny, więc możemy podejrzewać, że twórcy skupią się wyłącznie na next-genach. TaleWorlds Entertainment od wielu lat pracują nad grą, która oficjalnie zmierza wyłącznie na PC.

Mount & Blade II: Bannerlord jest drugą odsłoną znanej serii z komputerów osobistych, zawierającej elementy RPG, akcji oraz strategii, której realia skupione są wokół mocarstwa w krainie Carlandia. Bohater musi odnaleźć się w królestwie pozostawionym po śmierci króla, brylując w skomplikowanej sytuacji politycznej panującej w kraju i wzmacniając pozycję jednej z dominujących frakcji. W trakcie rozgrywki można budować zamki, brać udział w najrozmaitszych walkach czy też przeżywać przygody jako chociażby złodziej, rycerz czy żebrak.

Niewątpliwie gra z tego gatunku byłaby niezłym kąskiem przeniesionym na konsole. Zagralibyście w Mount & Blade II Bannerlord na konsolach?

Polecamy:

Źródło: https://www.psu.com/news/mount-blade-ii-bannerlord-ps4-ps5-release/?fbclid=IwAR0TexuVu6pISbnm3mh5bYaChxJIXnI04PcySeLd8zORVVeYHM2EExIwbGk

Tagi: Mount Mount & Blade II: Bannerlord TaleWorlds