Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.02.2020 16:30
Crash Team Racing: Nitro-Fueled Season 8 Grand Prix
1273V

Crash Team Racing: Nitro-Fueled. Ósmy Sezon Grand Prix będzie ostatnim w grze

Choć Grand Prix były nieodłącznym elementem gry sieciowej w najnowszym remake'u Crasha, to wszystko, co dobre, musi kiedyś dobiec końca. Nie inaczej jest w tym przypadku. 

Crash Team Racing Nitro Fueled jest świetnym przykładem tego, jak można rozwijać tytuł po premierze. Od momentu premiery, w czerwcu ubiegłego roku, gra była stale rozwijana i poszerzana o nową zawartość. Sprawiało to, że przejście trybu fabularnego było właściwie ledwie początkiem. 

Wszystko, co dobre, kiedyś się jednak kończy. Tak jest też w tym przypadku. Ogromną zaletą tytułu były organizowane Grand Prix, które przynosiły do gry mnóstwo nowych postaci, gokartów i wielu innych elementów. Teraz, niestety, okazuje się, iż najnowszy sezon będzie ostatnim. 

Na oficjalnym blogu Activision podsumowano wszystkie dotychczasowe wydarzenia. Potwierdzono także Sezon 8 i fakt, iż będzie on już ostatnim. Nie jest to bynajmniej koniec wsparcia dla gry, ale turnieje Grand Prix staną się przeszłością, a w ich miejsce wejdą zwykłe czasówki. Nowe elementy również będą dalej dodawane, jednak jeszcze nie wiadomo, w jakiej formie. 

Jeśli jesteście ciekawi podsumowania dotychczasowych zmagań, to rzućcie okiem na poniższą grafikę:

Crash Grand Prix

Więcej informacji o grach Activision:

Źródło: https://gamingbolt.com/crash-team-racing-nitro-fueled-season-8-grand-prix-will-be-final-one

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled