Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2019 22:30
Alaloth Champions of The Four Kingdoms spełni sny fanów cRPG-ów
1233V

Alaloth Champions of The Four Kingdoms spełni sny fanów cRPG-ów. Grę wspomoże All in! Games

Kapitalne wieści dla fanów cRPG-ów, ponieważ twórcy Alaloth Champions of The Four Kingdoms otrzymali wsparcie z All in! Games i teraz dwa zespoły będą rozwijać oczekiwaną produkcję. Tytuł zmierza na Xboksa One i PC.

Alaloth Champions of The Four Kingdoms to cRPG rozwijany przez Gamera Interactive, które w przyszłym roku zaprosi graczy do świata fantasy stworzonego we współpracy z Chrisem Avellone’em. Deweloperzy czerpią garściami z klasyków gatunku i mieszają wszystko ze współczesnymi grami akcji.

Twórcy wykonali już kawał dobrej roboty, a teraz znaleźli dodatkowego partnera – All in! Games pomoże dokończyć prace nad grą. Tak sytuację skomentował Alberto Belli, CEO firmy Gamera Interactive:

„Alaloth to flagowy projekt studia Gamera Interactive, a współpraca z tak świetnym partnerem i szanowanym wydawcą jak All in! Games będzie nieoceniona dla sukcesu projektu. Gra spodobała się firmie już podczas pierwszego spotkania na gamescomie. All in! Games szanuje naszą wizję i zapewni nam środki, do których nie mieliśmy wcześniej dostępu, by Alaloth stał się jeszcze większym, lepszym tytułem.”

Piotr Żygadło, COO w All in! Games, nie ukrywa, że jego zespół chętnie podejmie się wyzwania:

„Bardzo cieszymy się na współpracę z Gamera Interactive. Chcemy pomóc studiu w pełni wykorzystać potencjał gry, który opiera się na bogatym świecie i zaangażowaniu w projekt Chrisa Avellone’a. Planujemy wspólnie sprawić, by Alaloth był rewelacyjnym tytułem.”

All in! Games i Gamera Interactive planują premierę na 2020 rok w wersjach na PC i Xbox One. Teraz zespoły dopracowują produkcję, by mieć pewność, że spełni ona wszystkie standardy i oczekiwania fanów gatunku.

Pewną ciekawostką jest na pewno fakt, że Gamera Interactive dba o drobne detale i wszystkie animacje użyte w trybie walki wykonano techniką motion capture, by osiągnąć fantastyczny efekt. Dodatkowo w grze dostrzeżemy środowiska oraz tła namalowane ręcznie przez artystów ze studia.

Więcej o grach z gatunku RPG przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Alaloth Champions of the Four Kingdoms All in! Games Gamera Interactive