Iza Łęcka Iza Łęcka 19.02.2020 08:13
PlatinumGames
770V

PlatinumGames szykuje się do dużego ogłoszenia. Zwiastun Bayonetty 3 skrywa tajemnice?

Sympatycy gier PlatinumGames mogą szykować się do dużego wydarzenia. Twórcy wkrótce ujawnią nową produkcję, a wiele wskazuje na to że nie będziemy mieć do czynienia z kolejnym remasterem. Studio przygotowuje graczy na coś dużego.

PlatinumGames na początku miesiąca uruchomiło stronę „Platinum4”, która zapowiedziała prezentację czterech produkcji. Pierwszą grą okazało się The Wonderful 101: Remastered, które stało się przebojem Kickstartera, już teraz zbierając ponad 1,67 mln dolarów.

Deweloperzy wciąż mają trzy tytuły do ujawnienia, a pierwsza zostanie zaprezentowana 27 lutego – najwidoczniej nie będzie to kolejny remaster, gdyż deweloperzy zapowiedzieli pokaz informując o „głównym ogłoszeniu” (major announcement).

Skromny teaser gry został opublikowany w najnowszym Weekly Famitsu, w którym podkreślono, że będzie to coś dużego, choć niestety nie otrzymaliśmy szczegółów. Na konkrety musimy zaczekać więc do przyszłego tygodnia.

Hideki Kamiya potwierdził również, że prace nad Bayonetta 3 zmierzają w dobrym kierunku, a w zwiastunie opublikowanym w 2017 roku ukryte są „różne informacje”. Materiał możecie zobaczyć poniżej.

Przeczytajcie kolejne wiadomości o PlatinumGames:

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/02/platinum-games-teases-major-announcement-for-february-27-due-issue-of-weekly-famitsu

Tagi: Bayonetta 3 platinum games PlatinumGames