Sony zaprasza na dużą promocję. Gry z PS4 w lepszych cenach

Promocje gier
9314V
Sony zaprasza na dużą promocję. Gry z PS4 w lepszych cenach
Iza Łęcka | 19.02.2020, 07:00

Gry na PS4 trafiły do najświeższej promocji przygotowanej przez Sony. Gracze mogą sięgnąć po znane IP, które są dostępne w lepszych cenach – Mafia 3, Uncharted 4, Wiedźmin 3, Fallout 76, Borderlands 3 i The Surge 2 to tylko część tytułów, które kupicie dzięki nowej ofercie.

Sony systematycznie zaprasza graczy na nowe promocje, w których znajdują się znane IP. Pracownicy japońskiej korporacji przeceniają szereg produkcji i często wrzucają do oferty uznane gry. Nie inaczej jest tym razem, ale z racji tego, że nie wszystkie ceny są zadowalająco niskie – trzeba prześledzić spore zestawienie.

Na liście znalazł się między innymi Star Wars Jedi: Upadły Zakon, choć cena nadal wynosi 189 zł – najpewniej znacznie taniej można już wyrwać pudełkowe wydanie gry Respawn Entertainment. Z drugiej strony Wiedźmina 3: Dziki Gon kupicie już za 38 zł. Nieźle też prezentują się ceny Shadow Tactics: Blades Of The Shogun (59 zł), Titanfall 2: Edycja Ultimate (29 zł), Mafii 3 (39 zł) oraz Detroit: Become Human Cyfrowa Edycja Specjalna (59 zł).

Dużo zależy od Waszych preferencji i oczekiwań, więc zapraszam na pełną listę przecenionych gier. Oferta będzie trwać do 5 marca 2020 roku – macie jeszcze sporo czasu na podjęcie decyzji o ewentualnych zakupach.

Gry na PS4 w promocji

%%CENNIK-PROMOCJE-NOWE%%

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych