Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.02.2020 15:14
Święto Graczy PlayStation
9818V

PlayStation Święto Graczy. Sony zaprasza do zabawy z atrakcyjnymi nagrodami!

Europejski oddział Sony PlayStation zaprasza wszystkich posiadaczy PS4 do wspólnej zabawy w ramach PlayStation Player Celebration.

Sony przypomina w najnowszym wpisie na oficjalnym blogu, że PS4 przyciągnęło już do siebie ponad 100 mln graczy z całego świata. Przy okazji firma zaprasza nas do udziału w wyzwaniu PlayStation Święto Graczy.

Wyzwanie PlayStation Święto Graczy

By wziąć udział w wyzwaniu należy zarejestrować się w tym miejscu. Można to robić od dzisiaj a nagrodą za takie działanie może być platynowe trofeum z wygrawerowanym identyfikatorem gracza. Oprócz tego Sony rozda kupony PlayStation™Store o wartości 380 zł i kody na gry z PS4. Takie przedmioty zostaną wylosowane na koniec akcji PlayStation Święto Graczy.

Na czym polega całe wyzwanie? Oddaję głos Sony:

"Gry PS4, w które grasz, i trofea, które w nich zdobywasz, przyczynią się do osiągnięcia celu społeczności. Gdy społeczność osiągnie cel, każdy, kto zarejestrował się przed rozpoczęciem realizacji celu, wygrywa!

Graj w gry

Każda gra, w którą zagrasz przez co najmniej jedną godzinę (w dowolnej liczbie sesji), liczy się do osiągnięcia celu. 

Zdobywaj trofea

Trofea zdobyte w dowolnej grze są liczone do realizacji celu — a trofea w grze wieloosobowej są liczone podwójnie (maksymalnie sześć trofeów dziennie)!

Za osiągnięcie każdego celu społeczności zdobędziesz wyjątkowe motywy i awatary. Masz także szansę wygrać ekskluzywny zestaw PlayStation — który zawiera prawdziwe grawerowane platynowe trofeum — za samą rejestrację".

Etap pierwszy zabawy rozpocznie się 24 lutego o godz. 9:00 rano. By zaliczyć 1 etap społeczność fanów będzie musiała rozegrać 125 tysięcy gier (jako "rozegraną grę" rozumie się zabawę przez minimum 1 godzinę w danym tytule) i zdobyć 500 tysięcy trofeów. W kolejnych etapach będzie coraz trudniej - w drugim trzeba będzie zdobyć 1,5 mln trofeów, a w trzecim 2,7 mln trofeów.

W akcji można się zarejestrować w tym miejscu.

Warto również sprawdzić:

Tagi: playstation 4 ps4 psn sony