Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.11.2019 10:38
Outward
962V

Outward z zaskakująco wysoką sprzedażą. Polskie napisy i hardkorowy tryb w aktualizacji!

Outward to jeden z ciekawszych roleplayów wydanych w tym roku. Gra pomimo niedostatków graficznych zaoferowała naprawdę ciekawy gameplay dla fanów tradycyjnych klimatów.

Outward zachwyciło fanów wymagających RPG-ów swoim survivalowym klimatem i możliwością kooperacyjnej zabawy. Nie da się jednak ukryć, że gra w momencie premiery zawierała trochę błędów technicznych i innych niedoróbek.

Ekipa Nine Dots Studio zajmuje się tymi niedogodnościami od marca 2019 r. Chyba najciekawszą aktualizację Outward otrzymało dzisiaj.

Przede wszystkim gra w najnowszej aktualizacji dorobiła się wsparcia dla języka polskiego (napisy). Wreszcie! Outward otrzymuje też tryb hardkorowego poziomu trudności z opcją Permadeath, ukrytych bossów oraz nowe przedmioty w fazie endgame oraz inne poprawki.

Aktualizacja trafi dzisiaj na PC a w najbliższych dniach zostanie wydania na PS4 i XOne.

Warto też powiedzieć, że Outward sprzedało się o niebo lepiej, niż zakładało studio Nine Dots. Tytuł znalazł ponad 400 tysięcy nabywców z całego świata, co dla prezesa Nine Dots Bouchera-Vidala jest niesamowitym pozytywnym zaskoczeniem.

Tagi: Deep Silver Nine Dots Studio Outward