Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2020 20:13
TCL smartfon tablet
620V

TCL ma opracowywać smartfon, który po rozsunięciu będzie tabletem

TCL na Mobile World Congress 2020 podobno chciało zaprezentować bardzo ciekawe urządzenie. Producent pracuje nad smartfonem, który można rozsunąć i zrobić z niego ładny tablet. Zobaczcie materiały prezentujące propozycję.

W ostatnich miesiącach nie brakuje rozkładanych smartfonów, ale według najnowszych doniesień, TCL nie zdecydowało się na wyginanie ekranu. Firma podobno pracuje nad urządzeniem, które pozwoli rozsunąć telefon, by zrobić z niego tablet. Dzięki temu producent nie będzie musiał martwić się ekranem.

Urządzenie miało być niespodzianką Mobile World Congress 2020, ale ze względu na odwołanie targów pokaz został przełożony. Pewnie z tego powodu w Sieci wylądowały rendery, które wyglądają naprawdę obiecująco.

Przód smartfonu przypomina Samsunga Galaxy S10+, ale niestety nadal pozostaje sporo niewiadomych – na jaką specyfikacje zdecydowało się TCL, jak wielki będzie główny ekran po rozłożeniu, ile ruchów wytrzyma mechanizm rozsuwania? Nadal musimy zaczekać na oficjalną prezentację.

TCL smartfon rozsuwany tablet

Sprawdźcie szczegóły dotyczące innych smartfonów:

Źródło: https://wccftech.com/tcl-is-making-a-phone-that-slides-out-into-a-tablet

Tagi: smartfon tablet tlc