Iza Łęcka Iza Łęcka 13.02.2020 13:29
Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition
896V

Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition będzie przesadnie drogi. Znamy cenę

Samsung na Galaxy Unpacked 2020 zaprezentował specjalne wydanie Samsunga Galaxy Z Flip. Urządzenie sygnowane nazwiskiem Thoma Browne'a trafiło do sprzedaży, jednak specjalny zestaw został przygotowany dla bardzo wąskiego grona odbiorców.

Samsung Galaxy Z Flip trafił już do polskich sklepów i zgodnie z oficjalnymi danymi – składane urządzenie zostało wycenione na 6600 zł. Cena może zaskoczyć, ale trzeba pamiętać, że Galaxy Fold był w naszym kraju dostępny za 9000 zł.

Podczas pokazu nowego składaka producent potwierdził również Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition – jest to specjalny zestaw sygnowany nazwiskiem amerykańskiego projektanta mody z charakterystycznymi paskami zdobiącymi urządzenie. W zestawie klienci obok smartfona otrzymają także zegarek Galaxy Watch Active 2 oraz słuchawki Galaxy Bunds+ - każdy z elementów będzie upiększony, pasując dzięki temu do kompletu. 

Na Samsungu Galaxy Z Flip Thom Browne Edition zostaną także zainstalowane specjalna tapeta, dźwięk oraz ikonki, które mają podkreślić ekskluzywność urządzenia i współpracę z Thomem Brownem.

Zestaw obecnie trafił do amerykańskiego sklepu Samsunga i możemy potwierdzić cenę – Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition kosztuje 2480 dolarów. Wynosi to około 9672‬ zł, choć gdyby urządzenie miało trafić do Polski, to klienci zapłaciliby przynajmniej 10 000 zł.

Sprawdźcie szczegóły innych smartfonów:

Źródło: https://www.gizmochina.com/2020/02/13/samsung-galaxy-z-flip-thom-browne-edition-costs-2480/

Tagi: cena Samsung Samsung Galaxy Samsung Galaxy Z Flip Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition