Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.02.2020 18:53
XCOM 2 Nintendo Switch
897V

XCOM 2 i Catherine trafią na Nintendo Switch. Obie gry oceniła koreańska agencja

Koreańska agencja ratingowa ponownie przysłużyła się wyciekom informacji tuż przed ich oficjalnymi zapowiedziami. Dzięki Koreańczykom wiemy, że dwie świetne produkcje trafią na Nintendo Switch!

Oprócz rewelacyjnych indyków i świetnych gier na wyłączność, posiadacze Nintendo Switch mogą liczyć na jeszcze jedną grupę produkcji, jakie regularnie trafiają na ich ulubioną platformę - chodzi oczywiście o porty z innych konsol.

W ostatnim czasie doczekaliśmy się premier kilku naprawdę ciekawych propozycji, takich jak między innymi debiut CDP Red na sprzętach Ninny z grą Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści - to właśnie o niej dowiedzieliśmy się przed czasem za sprawą wpisu koreańskiej agencji Game Rating And Administration Committee (GRAC).

Koreańczycy z Południa po raz kolejny nie dochowali tajemnicy i wypuścili wpisy świadczące o nadchodzących premierach dwóch naprawdę rewelacyjnych produkcji. Pierwszą z nich będzie kompletna edycja XCOM 2 Collection (93% na Metacritic), kolejną zaś dopakowany zawartością remaster hitu z PS3, Catherine: Full Body (81% na Metacritic). Konkretnych dat jeszcze nie znamy, ale oba tytuły trafią na "pstryczka" raczej do końca marca.

Zwiastun XCOM 2

Zwiastun Catherine: Full Body

Warto przeczytać:

Tagi: 2K Games Firaxis Games xcom 2 XCOM 2 Collection