Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.02.2020 19:11
Star Wars: Battlefront II 2020
4932V

Star Wars: Battlefront II przeszedł ogromne zmiany. Zobaczcie jak twórcy poprawili grafikę!

Star Wars: Battlefront II przeszedł w ostatnim czasie iście ogromne zmiany na lepsze, czego najbardziej widocznym dowodem jest warstwa wizualna.

Przez głupie decyzje Electronic Arts i naprawdę słabo przygotowaną podstawową wersję gry przez DICE, drugi Battlefront był na krawędzi decydującej o jego dalszym wsparciu bądź porzuceniu na rzecz innego projektu.

Na szczęście sprzeciw graczy oraz ich zaangażowanie w walkę z chorymi mikropłatnościami gry sprawiły, że EA przemyślało swoje decyzje, wycofało się z wielu złych postanowień, a co za tym poszło, zaczęło przykładać się do poprawy jakości całego Battlefronta.

Poza balansem, dodaniem masy nowej i darmowej zawartości, czy też poprawą kodu sieciowego, DICE wzięło na warsztat niemalże wszystkie swoje postacie oraz lokacje, nadając im małych, aczkolwiek bardzo istotnych zmian w wykonaniu graficznym. 

U niektórych poprawiono modele, gdzie indziej czas trwania animacji lub ich formę, a jeszcze inne miejsca dostały nowe oświetlenie i znacznie bardziej dopasowane artystycznie tekstury. Wszystkie zmiany zobaczycie na poniższym wideo.

 

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II (2017)