Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.02.2020 14:00
Warriors Orochi 4 Ultimate na zwiastunie premierowym
361V

Warriors Orochi 4 Ultimate na premierowym zwiastunie. Pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku

Z okazji swojej zachodniej premiery Warriors Orochi 4 Ultimate otrzymało interesujący zwiastun, który ma zachęcić jak największą rzeszę graczy do zakupu projektu. 

Warriors Orochi 4 Ultimate to ulepszona wersja świetnego Warriors Orochi 4. Znajdziemy w niej bohaterów z serii Dynasty Warriors i Samurai Warriors, a także całą masę mitycznych bóstw. Założenia serii są takie same, jak we wszystkich grach tego gatunku- na dochodzi do ogromnej rozwałki, a my musimy się w tym wszystkim odnaleźć i masakrować tabuny wrogów.

W klasycznej wersji gry dostaliśmy do dyspozycji 170 wojowników. Dużo? Cóż, teraz liczba ta wzrośnie aż do 177! Dla wszystkich lubujących się w tym gatunku oraz tych, którzy lubią mieć duży wybór postaci w grze, projekt zdaje się szyty na miarę! Czy jest to produkcja z gatunku musou, której wielu tak wyczekuje? Cóż, pod wieloma względami na pewno!

W Japonii debiutował on już w zeszłym roku, a wczoraj, po miesiącach oczekiwań, wreszcie trafia także do zachodnich odbiorców. Koei Tecmo postanowiło o tym przypomnieć, wypuszczając ponad minutowy zwiastun produkcji, na którym możemy obserwować głównych bohaterów w akcji. Sprawdźcie sami:

Warto przeczytać także:

Źródło: YouTube

Tagi: Koei Tecmo Omega Force Warriors Orochi 4 Ultimate