redakcja PPE redakcja PPE 25.02.2020 10:35
PPE Awards 2019
1483V

PPE Awards 2019 - głosowanie trwa do jutra do 12:00

Drodzy Czytelnicy, miło nam poinformować, że właśnie ruszyło głosowanie w plebiscycie PPE Awards 2019. Jak co roku najpierw nominowaliście, a teraz możecie zagłosować na wskazane przez siebie osoby i materiały. Zapraszamy do zabawy.

Czym są portalowe awardsy? Jest to plebiscyt, w którym wybieramy m.in. użytkownika roku, najlepszy blog i recenzję, najlepszego blogera czy też najsympatyczniejszego użytkownika.

Czeka na Was 16 kategorii. Wzorem roku poprzedniego w jednej kategorii można oddać głos aż na 3 nominacje. Ważne - nie ma obowiązku głosowania w każdej kategorii. Jeżeli nie macie faworyta/faworytów w danym zestawie, można go pominąć. Wyjątkiem jest kategoria Użytkownik roku, w której należy wskazać minimum jedną osobę. Nominacje do danej kategorii powstały na podstawie zgłaszanych przez Was osób/materiałów. 

PPE Awards 2019 - zagłosuj w plebiscycie

Po zakończeniu głosowania podsumujemy wyniki. Na najlepszych czekają nagrody.

Głosować można tylko raz. Głosowanie trwa do 26 lutego (środa) do godziny 12.00. Wyniki zostaną opublikowane do 6 marca.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do wspólnej zabawy. A tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać smaku portalowych awardsów, zapraszamy do archiwum:

Tagi: ppe awards