Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.02.2020 13:20
Grounded na PAX East 2020
413V

Grounded. Obsidian Entertainment przeprowadzi panel na temat gry podczas PAX East 2020

Ciekawy projekt od Obisidian Entertainment dostanie swój własny panel podczas nadchodzącej imprezy PAX East 2020. Fani poznają konkretne informacje na temat gry. 

Grounded to bardzo ciekawy, choć nieco tajemniczy projekt od Obisidian Entertainment, nad którym ekipa pracuje od jakiegoś czasu. Gra będzie prawdopodobnie pierwszym tytułem tego studia, który ukaże się pod banderą Microsoftu

Projekt ma zostać zrealizowany w konwencji gatunku "survival", a gracze zostaną zmniejszeni do rozmiaru mrówek i będą zmuszeni odnaleźć się w świecie, gdzie nawet piłeczka bejsbolowa będzie ogromną kulą, która z łatwością może ich zgnieść. O grze nie wiemy jeszcze wiele więcej, ale to może się niedługo zmienić. 

Obsidian Entertainment ogłosiło, iż podczas tegorocznego PAX East, 29 lutego, projekt otrzyma swój własny panel, który poprowadzą jego twórcy. Zostanie rzucone nieco światła na to, 'jak mały-wielki świat działa w grze" oraz "jakiego modelu rozgrywki i życia w formie insekta doświadczą gracze". 

Wygląda także na to, że już niedługo ruszą wczesne testy gry dla programu Xbox Insider! Pokazuje to, że Grounded jest już w całkiem zaawansowanym momencie tworzenia i wiosenna premiera może dojść do skutku bez większych przesunięć. Oby tak było, albowiem wygląda na to, że jest na co czekać. 

Więcej o Obisidian Entertainment przeczytasz niżej:

Źródło: https://gamingbolt.com/grounded-panel-confirmed-for-pax-east-2020-by-obsidian-entertainment

Tagi: Grounded Microsoft Obsidian Entertainment