Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2020 20:17
Wiedźmini Netflix serial
5364V

Wiedźmin 2 od Netflix. Mark Hamill miał otrzymać oficjalną propozycję – obsadzono Lamberta i Coëna

Aktorzy już pracują na planie drugiego sezonu „Wiedźmina” od Netflix, więc teraz będą systematycznie napływać nowe informacje dotyczące produkcji. Dzisiaj możemy potwierdzić aktorów zaangażowanych do roli Lamberta i Coëna.

Już w tym tygodniu informowaliśmy naszych czytelników o rozpoczęciu prac na planie „Wiedźmina”, a teraz mam okazję potwierdzić nowych aktorów. Specjaliści z Redanianintelligence otrzymali szczegółowe informacje dotyczące dwóch nowych wiedźminów, którzy na pewno pojawią się w serialu.

Paul Bullion („Peaky Blinders”, „Dracula: Historia nieznana”, „Dune”) wcieli się w Lamberta, którego dobrze znamy z produkcji CD Projekt RED – pamiętacie piękną fraszkę napisaną przez Geralta? To jednak nie koniec dobrych informacji, ponieważ Yasen Atour („Robin Hood: Początek”, „Mission: Impossible - Rogue Nation”, „Detektyw Staffe. Mroczne zbrodnie”) wcieli się w Coëna – jest to mniej znany wiedźmin, który jednak również ma pojawić się w Kaer Morhen.

Dodatkowo redakcja We Got This Covered informuje, że Mark Hamill otrzymał oficjalną propozycję wcielenia się w Vesemira. Aktor jeszcze podobno nie podjął decyzji, jednak warto podkreślić, że WGTC nie zawsze „trafia” ze swoimi przeciekami. Choć akurat w tym wypadku nawet sama Lauren S. Hissrich wspomniała, że chciałaby zaproponować aktorowi rolę w serialu.

Sprawdźcie inne informacje o Wiedźminie i Sapkowskim:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/02/14/the-witcher-adds-new-witchers-to-its-cast-lambert-and-coen/

Tagi: netflix obsada serial Wiedźmin Wiedźmin 2