Gran Turismo Sport prezentuje ostatnie, tegoroczne rozszerzenie. Gracze otrzymają nowe samochody

News
3118V
Gran Turismo Sport prezentuje ostatnie, tegoroczne rozszerzenie. Gracze otrzymają nowe samochody
Wojciech Gruszczyk | 17.12.2019, 17:11

Sony zaprezentowało zwiastun ostatniego, tegorocznego rozszerzenia do Gran Turismo Sport, w którym pojawi się między innymi siedem nowych maszyn. Gracze otrzymają dostęp do samochodów bezpieczeństwa.

Fani Gran Turismo Sport mogą szykować wolne miejsce na PlayStation 4, ponieważ jeszcze w tym tygodniu zostanie opublikowana kolejna aktualizacja do wyścigów Polyphony Digital. Nie potwierdziły się ostatnie plotki – autorzy nie wrzucą do pozycji radiowozów, a zdecydowali się dorzucić na listę samochody bezpieczeństwa.

Polyphony Digital postanowiło zakończyć tegoroczne wsparcie Gran Turismo Sport aż siedmioma nowymi samochodami: Fort GT 2017, 911 Porsche Carrera RS 1995, Toyota Crown Athlete G 2013, Volkswagen Golf I GTI, Dodge Charger SRT Hellcat Safety Car, Toyota Crown Athlete G Safety Car oraz Renaul Megane R.S. Trophy Safety Car.

To oczywiście nie koniec przyjemności – fani mogą szykować się na WeatherTech Raceway Laguna Seca. Jest to mierzący 3602 m tor położony 100 kilometrów od San Jones. Miejsce charakteryzuje się 11 zakrętami i najdłuższą prostą wynoszącą 453 metry.

„WeatherTech Raceway Laguna Seca to tor wyścigowy położony 100 kilometrów na południe od San Jose w samym sercu Doliny Krzemowej w Północnej Kalifornii w USA. To wymagająca technicznie trasa pełna zakrętów średnich i niskich prędkości. Tor położony jest w środku pustyni, stąd też przyczepność może stanowić problem ze względu na piach nawiewany na tor. Kierowcy muszą precyzyjnie kontrolować prędkość – każdy błąd może oznaczać wypadnięcie z trasy lub kraksę. Ukształtowanie terenu oznacza dynamiczne zmiany wysokości – z tego właśnie słynie nowy tor. Jego najbardziej charakterystycznym elementem jest piętnastometrowej wysokości zjazd, zwany „Korkociągiem”. Laguna Seca to tor,który oferuje wyjątkowo emocjonujące wyścigi.”

Do zawodów „GT League” zostanie dodanych 7 nowych rund:

  • Liga dla początkujących: 2 nowe rundy dodane do „Z Heritage”.
  • Liga dla amatorów: 2 nowe rundy dodane do „Super Formula Championships”.
  • Liga dla profesjonalistów: 2 nowe rundy dodane do „Wyścigu dla aut z silnikiem między osiami”.
  • Liga wytrzymałościowa: 1 nowa runda dodana do „Zawodów wytrzymałościowych prototypów gr. 1”.

Gracze mogą także liczyć na krajobraz „Laguna Seca – Korkociąg!” oraz do praktyk na torze zostanie dodany tor WeatherTech Raceway Laguna Seca. Autorzy zapewnią także szereg poprawek i usprawnień.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.gran-turismo.com/pl/news/00_4538854.html

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych