Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2020 16:17
Spider-Man Daleko od Domu HBO GO
2635V

HBO GO z mocnymi produkcjami w marcu. Spider-Man: Daleko od domu, Westworld, Król Lew i nowe seriale

HBO opublikowało zwiastun zapowiadający premiery zmierzające w marcu do HBO GO. Widzowie mogą liczyć na między innymi „ Spider-Man: Daleko od domu” oraz nowy sezon „Westworld”. Poznajcie szczegóły.

HBO nie jest jeszcze gotowe do zaprezentowania pełnej ramówki produkcji przygotowanych dla HBO GO, ale firma właśnie zapowiedziała nowości publikując zwiastun. Trzeba przyznać, że jest to dobry teaser, ponieważ stacja informuje o kilku dużych produkcjach, które na pewno zainteresują szeroką publikę.

Jedną z oczekiwanych nowości na pewno jest „ Spider-Man: Daleko od domu”. Ubiegłoroczna historia zamknęła 4. fazę Marvel Cinematic Universe i w ciekawy sposób pokazała, jak może wyglądać życie po wydarzeniach z „Avengers: Koniec gry”. Film zarobił 1,132 mld dolarów przy budżecie sięgającym zaledwie 160 mln.

Widzowie zobaczą także nowego „Króla Lwa” oraz trzeci sezon „Westworld” - HBO jak zawsze będzie dawkować tę przyjemność publikując kolejne odcinki w cotygodniowych odstępach czasu. Zwróćcie także uwagę na kilka nowych zapowiedzi.

W przeciągu następnych dwóch tygodni otrzymamy pełną listę marcowych nowości z HBO GO.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: HBO GO

Tagi: hbo HBO GO król lew Spider-Man: Daleko od domu westworld 3