Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2020 14:48
The Last of Us 2
2040V

The Last of Us 2 ma „redefiniować” gry AAA w 2020 roku. Naughty Dog pewne sukcesu

Pracownicy Naughty Dog coraz śmielej wypowiadają się o The Last of Us 2. Twórcy kończą już prace nad grą, więc Anthony Newman postanowił wspomnieć o produkcji – jego studio chce za pomocą historii Ellie i Joela pokazać nową jakość wysokobudżetowych tytułów.

W 2020 roku zadebiutuje na rynku wiele fantastycznych gier i będzie to bez wątpienia jeden z najlepszych 12 miesięcy dla wciąż aktualnej generacji. Naughty Dog niespodziewanie przełożyło datę premiery The Last of Us: Part II – gra zadebiutuje na rynku dopiero w maju, ale najnowsze informacje pozwalają sądzić, że twórcy kończą prace nad grą.

The Last of Us 2 zapewni nową jakość?

Twórcy The Last of Us 2 szykują się do wielkiej prezentacji gry na PAX East, a pewną ciekawostką na Twitterze podzielił się Anthony Newman. Współreżyser podkreślił, że jego zespół chce za pomocą przygody Ellie i Joela redefiniować segment tytułów AAA:

„Walczymy o redefinicję AAA w 2020 roku ¯_()_/¯”

Naughty Dog nie zamierza jedynie stworzyć najlepszej wysokobudżetowej produkcji w 2020 roku. Studio zamierza pokazać nową jakość i chce nadać nowe znaczenie segmentowi „AAA”. Trzeba przyznać, że są to bardzo odważne słowa.

Naughty Dog to jednak ten zespół, który faktycznie może zapewnić nową jakość. Twórcy na przestrzeni ostatnich generacji zapewnili wiele fantastycznych historii... Ale czy mogliśmy choć raz mówić o nowym poziomie? Zdania na pewno będą podzielone.

W 2020 roku zagramy w jeszcze między innymi Cyberpunka 2077, Nioh 2, Ghost of Tsushima, Final Fantasy VII Remake, DOOM Eternal, Halo Infinite czy też Dying Light 2. Każdy z wymienionych tytułów może zapewnić najwyższy poziom... Ale Naughty Dog mierzy wyżej.

Warto zajrzeć na:

Źródło: https://wccftech.com/tlou2-game-director-boasts-that-naughty-dog-will-redefine-triple-a-this-year/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II