Iza Łęcka Iza Łęcka 14.02.2020 12:05
Lucyfer Netflix
2280V

Lucyfer może otrzymać dodatkowy sezon. Netflix negocjuje przygotowanie historii

„Lucyfer” to jeden z popularnych seriali przejętych przez Netflix. Wsłuchując się w opinie widzów, podjęto decyzje o opowiedzeniu dodatkowej historii – tak by rozwiązać wszystkie niedokończone wątki. Serial może jednak otrzymać jeszcze jeden sezon.

„Lucyfer” miał zostać zakończony po czterech sezonach, jednak po przejęciu serialu przez Netflixa, rozpoczęto prace nad kolejną historią. Twórcy na początku otrzymali zamówienie na 10 odcinków, ale wielkie zainteresowanie i prośby fanów miały niebagatelny wpływ na rozszerzenie serialu o kolejne 6 epizodów.

Zapowiada się jednak, że to jeszcze nie koniec przygód władcy piekła na ziemskim padole. Redakcja TVLine otrzymała bardzo interesującą wiadomość – Netflix prowadzi negocjacje z Warner Bros. Television, by móc kontynuować serial. Szósty sezon zostałby najpewniej ciepło odebrany przez fanów serii, którzy z wielką radością przyjęli informacje o dalszych działaniach platformy, mających na celu dokończenie fabuły serialu.

Obecnie możemy potwierdzić, że twórcy kończą prace nad 16 odcinkami 5 sezonu „Lucyfera”. Netflix podzieli historię na dwie części, jednak nadal nie znamy ostatecznej daty premiery oczekiwanej historii.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://tvline.com/2020/02/13/lucifer-season-6-renewed-netflix

Tagi: Lucyfer Netflix nowy sezon warner bros. television